Prawo inwestycyjne

Prawo inwestycyjne

BLZ
shipy

Ogromna grupa przepisów dotyczących obrotu nieruchomościami i prowadzenia inwestycji bez pomocy prawnej wydaje się gąszczem nieprzebytych przeszkód. Dla deweloperów i firm budowlanych jest chlebem powszednim, lecz oznacza to po prostu, że cały czas korzystają oni z profesjonalnego wsparcia.

Udzielamy pomocy prawnej przy negocjowaniu, sporządzaniu i interpretowaniu umów dotyczących prac projektowych, zastępstwa inwestycyjnego, robót budowlanych, pełnienia samodzielnych funkcji na budowie.

Pomagamy w przygotowaniu inwestycji, w tym przy stosowaniu przepisów o gospodarce nieruchomościami czy zagospodarowaniu przestrzennym, prawa budowlanego, prawa geologicznego i górniczego, prawa energetycznego, prawa wodnego, regulacji dotyczących ochrony gruntów rolnych, ochrony środowiska, dróg publicznych, zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków i innych.

Przygotowujemy kontrakty dla przedsiębiorców i umowy dla konsumentów. Wspomagamy pośredników w obrocie nieruchomościami i zarządców nieruchomości. Obsługujemy deweloperów budujących zarówno obiekty mieszkaniowe, jak i hale przemysłowe czy inne obiekty komercyjne. Tworzymy kompleksowe zestawy wzorów umów, uwzględniające regulacje dla klientów, generalnego wykonawcy, podwykonawców i towarzyszących budowie ekspertów.

Potrzebujesz konsultacji?

Napisz do nas lub zadzwoń, aby umówić się na konsultację z radcą prawnym.

Inne dziedziny

BLZ